TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ruim een maand na de voorlopig laatste persconferentie over het coronavirus in Nederland op 24 juni, spreken premier Rutte en minister van Volksgezondheid De Jonge vanavond opnieuw het land toe. Volgens de Rijksvoorlichtingsdienst zullen zij de 'algemene situatie duiden, inzoomen op de situatie in bepaalde regio's en zo nodig aanvullende ondersteunende maatregelen aankondigen.'
Sinds een aantal weken loopt het aantal coronabesmettingen in Nederland weer op, vooral in bepaalde regio's in Rotterdam en Amsterdam. Op sommige plekken geldt daar inmiddels een mondkapjesplicht. Mogelijk wordt die mondkapjesplicht nu uitgebreid naar meer gebieden.
Op 12 augustus zou de kamer bijeenkomen voor een debat over het aantal coronabesmettingen, maar de persconfeentie is nu al ruim daarvoor. Mogelijk omdat er niet langer gewacht kan worden met ingrijpen op bepaalde plaatsen.
De persconferentie is vanavond vanaf 19:00 uur te volgen zijn op NPO 1 en ook via andere tv-zenders, radiostations en internet.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers