TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ruim een maand na de voorlopig laatste persconferentie over het coronavirus in Nederland op 24 juni, spreken premier Rutte en minister van Volksgezondheid De Jonge vanavond opnieuw het land toe. Volgens de Rijksvoorlichtingsdienst zullen zij de 'algemene situatie duiden, inzoomen op de situatie in bepaalde regio's en zo nodig aanvullende ondersteunende maatregelen aankondigen.'
Sinds een aantal weken loopt het aantal coronabesmettingen in Nederland weer op, vooral in bepaalde regio's in Rotterdam en Amsterdam. Op sommige plekken geldt daar inmiddels een mondkapjesplicht. Mogelijk wordt die mondkapjesplicht nu uitgebreid naar meer gebieden.
Op 12 augustus zou de kamer bijeenkomen voor een debat over het aantal coronabesmettingen, maar de persconfeentie is nu al ruim daarvoor. Mogelijk omdat er niet langer gewacht kan worden met ingrijpen op bepaalde plaatsen.
De persconferentie is vanavond vanaf 19:00 uur te volgen zijn op NPO 1 en ook via andere tv-zenders, radiostations en internet.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op woensdag
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
09:46Komt er een tweede seizoen van Daten in het Dorp?
07:39Wanneer is de finale van Stars on Stage op televisie te zien?
07:24De TV van gisteren: Weet Ik Veel-kijkers blijven klagen over de app