TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het kabinet kondigt vanavond een nieuw pakket maatregelen aan om het coronavirus in Nederland in te dammen. Samen met het OMT (Outbreak Management Team) zijn naar verluidt nieuwe maatregelen bedacht die opnieuw de horeca en de sportsector hard zullen raken.
Verschillende insiders rond het binnenhof weten vrijwel zeker dat in ieder geval de horeca weer moet sluiten. Ook wordt de verkoop van alcohol in de avonduren verboden. Zelfs het online bestellen van alcohol wordt aan banden gelegd. Dit alles met als doel de interactie tussen mensen zoveel mogelijk te beperken.
De reden dat vooral de horeca hard geraakt wordt door de maatregelen is dat daar veel jongeren te vinden zijn, zowel als bezoeker als als werknemer. En hoewel jongeren zelf vaak niet heel erg ziek worden als ze het coronavirus oplopen, kunnen zij wel kwetsbare doelgroepen besmetten.
De persconferentie is om 19:00 uur live te volgen via de televisie bij onder meer NOS op NPO 1, RTL 4 en SBS6, maar ook via het YouTube-kanaal van de NOS.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji