TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het kabinet kondigt vanavond een nieuw pakket maatregelen aan om het coronavirus in Nederland in te dammen. Samen met het OMT (Outbreak Management Team) zijn naar verluidt nieuwe maatregelen bedacht die opnieuw de horeca en de sportsector hard zullen raken.
Verschillende insiders rond het binnenhof weten vrijwel zeker dat in ieder geval de horeca weer moet sluiten. Ook wordt de verkoop van alcohol in de avonduren verboden. Zelfs het online bestellen van alcohol wordt aan banden gelegd. Dit alles met als doel de interactie tussen mensen zoveel mogelijk te beperken.
De reden dat vooral de horeca hard geraakt wordt door de maatregelen is dat daar veel jongeren te vinden zijn, zowel als bezoeker als als werknemer. En hoewel jongeren zelf vaak niet heel erg ziek worden als ze het coronavirus oplopen, kunnen zij wel kwetsbare doelgroepen besmetten.
De persconferentie is om 19:00 uur live te volgen via de televisie bij onder meer NOS op NPO 1, RTL 4 en SBS6, maar ook via het YouTube-kanaal van de NOS.
Partnerbijdrage
Eerste beelden van The Voice of Holland beloven veel goeds
12:51Deze BN'ers doen mee aan De Quiz van het Jaar met Linda de Mol
11:52René van der Gijp ziet eerste beelden van De Geur van Succes met Sylvie Meis: ‘Dit is echt heel erg’
10:18Nieuw seizoen No Way Back VIPS ook te zien op Videoland
09:31Tijl Beckand licht tipje van de sluier op over bestemming van nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje Op Reis