TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het kabinet kondigt vanavond een nieuw pakket maatregelen aan om het coronavirus in Nederland in te dammen. Samen met het OMT (Outbreak Management Team) zijn naar verluidt nieuwe maatregelen bedacht die opnieuw de horeca en de sportsector hard zullen raken.
Verschillende insiders rond het binnenhof weten vrijwel zeker dat in ieder geval de horeca weer moet sluiten. Ook wordt de verkoop van alcohol in de avonduren verboden. Zelfs het online bestellen van alcohol wordt aan banden gelegd. Dit alles met als doel de interactie tussen mensen zoveel mogelijk te beperken.
De reden dat vooral de horeca hard geraakt wordt door de maatregelen is dat daar veel jongeren te vinden zijn, zowel als bezoeker als als werknemer. En hoewel jongeren zelf vaak niet heel erg ziek worden als ze het coronavirus oplopen, kunnen zij wel kwetsbare doelgroepen besmetten.
De persconferentie is om 19:00 uur live te volgen via de televisie bij onder meer NOS op NPO 1, RTL 4 en SBS6, maar ook via het YouTube-kanaal van de NOS.
Partnerbijdrage
Frans (on)aangenaam verrast door scène in De Bauers: 'Ik wist niet dat dit er ook in zat'
12:06Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris