TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Bij de Duitse stad Koblenz stroomt de Moezel in de Rijn, en even verderop doet de Lahn hetzelfde. Het knooppunt van de waterwegen maakte de stad al in de Romeinse tijd de ideale handelsplek. Niet alleen schepen, ook de treinen volgen de rivieren voor hun tocht door de bergen. Want waarom zelf een weg door tunnels banen als de natuur al het pad heeft geëffend? Voor de rit naar Dillenburg zet Deutsche Bahn een dieseltrein in.
Die steekt eerst de Rijn over en rijdt dan het groene Lahndal in met oude stadjes en kastelen. Onderweg stopt de trein in onder meer Bad Ems, ooit hét kuuroord voor koningshuizen en de jetset. Het klassieke station van het stadje heeft de kleinste perronkap van Duitsland. En er zijn nog veel meer mooie verhalen over de Lahntalbahn. (HH)
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster