TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De stemmers voor de Gouden Televizier-Ring hebben dit jaar veel nieuwe namen naar voren geschoven. Zo verdienden Hélène Hendriks, Marieke Elsinga en Nikkie de Jager alle drie voor het eerst een nominatie voor de Televizier-Ster Presentatrice en is er onder hun mannelijke collega’s met Fred van Leer ook een debutant. Hij neemt het op tegen Arjen Lubach en André van Duin.
De Ring gaat sowieso naar een programma dat nooit eerder is genomineerd: documentaireserie De kinderen van Ruinerwold, docusoap Een huis vol en misdaadserie Mocro maffia maken kans op de prijs. Jan Smit en Rik van de Westelaken presenteren het gala vanuit een bomvol Carré. Voorafgaand aan het tv-feest draaien de camera’s bij de rode loper van het Amsterdamse theater.
De rodeloper-show met Britt Dekker en Splinter Chabot is vanaf 20.35 uur te zien op NPO1.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia
19:28Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'