TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als je dacht dat de haaientornadokoek na twee Ssharknado-films wel zo'n beetje op was, dan zit je er mooi naast. In Sharknado 3: Oh Hell No! draait de haaienstorm op volle toeren.
Nadat Los Angeles en New York in de eerste twee Sharknado-films al te maken kregen met tornado's vol haaien, is in Sharknado 3: Oh Hell No! nu de beurt aan Florida.
En alsof de duvel ermee speelt: Fin (Ian Ziering) en April (Tara Reid) zitten er gewoon wéér middenin. Ze zijn in het zonnige Florida om te genieten van een welverdiende vakantie als daar de haaienhel losbreekt.
En met Florida is het in Sharknado 3: Oh Hell No! nog niet gedaan. Als de haaienstorm The Sunshine State heeft vernield, trekt-ie doodleuk door naar het noorden; recht op Washington D.C. af.
Dat de makers de Sharknado-films er flink de sokken in hebben mag wel duidelijk zijn: de eerste drie films jasten ze er in precies twee jaar doorheen.
En ze houden het tempo er lekker in: op de dag dat Sharknado 3: Oh Hell No! in première ging, kondigden de makers het vierde deel al aan.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is
08:44De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
19:39Samson-klassieker krijgt WK make-over: Marie Verhulst blaast 'Wij willen voetballen' nieuw leven in
19:07Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set