TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als je dacht dat de haaientornadokoek na twee Ssharknado-films wel zo'n beetje op was, dan zit je er mooi naast. In Sharknado 3: Oh Hell No! draait de haaienstorm op volle toeren.
Nadat Los Angeles en New York in de eerste twee Sharknado-films al te maken kregen met tornado's vol haaien, is in Sharknado 3: Oh Hell No! nu de beurt aan Florida.
En alsof de duvel ermee speelt: Fin (Ian Ziering) en April (Tara Reid) zitten er gewoon wéér middenin. Ze zijn in het zonnige Florida om te genieten van een welverdiende vakantie als daar de haaienhel losbreekt.
En met Florida is het in Sharknado 3: Oh Hell No! nog niet gedaan. Als de haaienstorm The Sunshine State heeft vernield, trekt-ie doodleuk door naar het noorden; recht op Washington D.C. af.
Dat de makers de Sharknado-films er flink de sokken in hebben mag wel duidelijk zijn: de eerste drie films jasten ze er in precies twee jaar doorheen.
En ze houden het tempo er lekker in: op de dag dat Sharknado 3: Oh Hell No! in première ging, kondigden de makers het vierde deel al aan.
Kees van der Spek reist opnieuw de wereld over voor Kees van der Spek Ontmaskert
15:24René Froger krijgt eigen tv-portret bij RTL
13:53Zo ging het achter de schermen eraan toe bij de reünie van B&B Vol Liefde
12:54Nieuwe serie De Bangaclub draait om bangalijsten, corpsleven en mysterieuze dood
10:55Thomas uit B&B Vol Liefde krijgt er na de reünie flink van langs online