TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De camera's gaan naar Oost-Groningen voor de reeks Typisch: Bellingwolde. Het ruim drieduizend zielen tellende streekdorp ligt vlak bij de Duitse grens en staat vol monumentale herenboerderijen. Wim Moed is een van de inwoners uit Bellingwolde die de makers van Typisch volgen in deze serie. Hij is vrijwilliger bij de plaatselijke voetbalvereniging. Al sinds 1981 is hij bij de club betrokken, vertelt hij aan RTV Noord.
Over de tv-opnames zegt hij: “Eerst leek het me niks. Maar ik heb er met mijn vrouw over gepraat en nu ben ik hartstikke blij dat we meedoen.” Overigens is Wim niet de enige voetballiefhebber in het dorp. In Bellingwolde stond ook de wieg van oud-voetballer Jan Mulder, die nu beter bekend is als schrijver en voetbalanalist op televisie.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden