TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De camera's gaan naar Oost-Groningen voor de reeks Typisch: Bellingwolde. Het ruim drieduizend zielen tellende streekdorp ligt vlak bij de Duitse grens en staat vol monumentale herenboerderijen. Wim Moed is een van de inwoners uit Bellingwolde die de makers van Typisch volgen in deze serie. Hij is vrijwilliger bij de plaatselijke voetbalvereniging. Al sinds 1981 is hij bij de club betrokken, vertelt hij aan RTV Noord.
Over de tv-opnames zegt hij: “Eerst leek het me niks. Maar ik heb er met mijn vrouw over gepraat en nu ben ik hartstikke blij dat we meedoen.” Overigens is Wim niet de enige voetballiefhebber in het dorp. In Bellingwolde stond ook de wieg van oud-voetballer Jan Mulder, die nu beter bekend is als schrijver en voetbalanalist op televisie.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?