TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het nieuwe seizoen van Thank you for the music zal voor kijkers wel even wennen zijn. De tribunes zitten bomvol joelend publiek en niemand houdt rekening met anderhalve meter afstand. Dit is geen overtreding van de coronaregels, de opnames van het tweede seizoen van de muzikale spelshow vonden namelijk al begin dit jaar plaats. Oorspronkelijk zou de reeks halverwege april starten, maar toen de coronacrisis uitbrak, besloot SBS de show voor onbepaalde tijd uit te stellen.
Van uitstel komt geen afstel, Kim-Lian van der Meij vuurt vanaf vanavond weer muziekvragen af op de kandidaten. Dit seizoen maakt Danny de Munk zijn debuut als teamcaptain als vervanger van Soundos El Ahmadi. De bloedfanatieke zanger bindt de strijd aan met Johnny de Mol en Sanne Hans.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?