TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Zuid-Afrika is hard getroffen door de coronapandemie. De economie is ingestort en de kloof tussen arm en rijk groeit. Vooral kinderen zijn hiervan de dupe. Velen gaan dagelijks met honger naar bed. Gelukkig bestaat het Kinderfonds MAMAS.
Tijd voor MAX staat geheel in het teken van deze organisatie, die als doel heeft het leven van kwetsbare kinderen in Zuid-Afrika te veranderen. Lokale vrouwen, de MAMAS, ontfermen zich over deze kinderen. Zij zorgen voor dagelijkse maaltijden, medische zorg, onderwijs en een veilige omgeving om in te spelen.
Te gast zijn onder meer directeur Joep Verboeket, ambassadeur Robèrt van Beckhoven en kinderarts Inès von Rosenstiel. Zanger Stef Bos, die deels in Zuid-Afrika woont, vertelt over zijn bezoek aan een van de MAMAS.
Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk