TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Zuid-Afrika is hard getroffen door de coronapandemie. De economie is ingestort en de kloof tussen arm en rijk groeit. Vooral kinderen zijn hiervan de dupe. Velen gaan dagelijks met honger naar bed. Gelukkig bestaat het Kinderfonds MAMAS.
Tijd voor MAX staat geheel in het teken van deze organisatie, die als doel heeft het leven van kwetsbare kinderen in Zuid-Afrika te veranderen. Lokale vrouwen, de MAMAS, ontfermen zich over deze kinderen. Zij zorgen voor dagelijkse maaltijden, medische zorg, onderwijs en een veilige omgeving om in te spelen.
Te gast zijn onder meer directeur Joep Verboeket, ambassadeur Robèrt van Beckhoven en kinderarts Inès von Rosenstiel. Zanger Stef Bos, die deels in Zuid-Afrika woont, vertelt over zijn bezoek aan een van de MAMAS.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
00:27Komende week in GTST: Zinderende zomercliffs en de huiveringwekkende housewarming