TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Zuid-Afrika is hard getroffen door de coronapandemie. De economie is ingestort en de kloof tussen arm en rijk groeit. Vooral kinderen zijn hiervan de dupe. Velen gaan dagelijks met honger naar bed. Gelukkig bestaat het Kinderfonds MAMAS.
Tijd voor MAX staat geheel in het teken van deze organisatie, die als doel heeft het leven van kwetsbare kinderen in Zuid-Afrika te veranderen. Lokale vrouwen, de MAMAS, ontfermen zich over deze kinderen. Zij zorgen voor dagelijkse maaltijden, medische zorg, onderwijs en een veilige omgeving om in te spelen.
Te gast zijn onder meer directeur Joep Verboeket, ambassadeur Robèrt van Beckhoven en kinderarts Inès von Rosenstiel. Zanger Stef Bos, die deels in Zuid-Afrika woont, vertelt over zijn bezoek aan een van de MAMAS.
De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025
11:38Nieuw seizoen Lieve Gordon en Andy op komst: 'Wij gaan door'