TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De naam Bollenstreek komt natuurlijk niet zomaar uit de lucht vallen. Een paar weken per jaar zijn de velden bij Lisse en Hillegom het middelpunt van de wereld voor liefhebbers van bloemen, en daar werken de mensen het hele jaar hard voor. De nieuwe reeks Typisch Bollenstreek heeft aandacht voor het zoet én het zout, de bollen én de zee.
In de eerste aflevering laat Harry zijn sprookjeshuisje tussen de hyacinten en tulpen zien, en doet Rinus zijn verhaal. De eigenaar van rokerij/haringhandel/viswinkel Admiraal-de Witt, al honderddertig jaar een begrip in Noordwijk, stopt ermee. De regelgeving wordt steeds strenger, het bedrijf is niet meer winstgevend. Rinus kreeg een goed bod op zijn terrein: “Alles wordt gesloopt en dan komen er 46 appartementen op.”
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside