TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De naam Bollenstreek komt natuurlijk niet zomaar uit de lucht vallen. Een paar weken per jaar zijn de velden bij Lisse en Hillegom het middelpunt van de wereld voor liefhebbers van bloemen, en daar werken de mensen het hele jaar hard voor. De nieuwe reeks Typisch Bollenstreek heeft aandacht voor het zoet én het zout, de bollen én de zee.
In de eerste aflevering laat Harry zijn sprookjeshuisje tussen de hyacinten en tulpen zien, en doet Rinus zijn verhaal. De eigenaar van rokerij/haringhandel/viswinkel Admiraal-de Witt, al honderddertig jaar een begrip in Noordwijk, stopt ermee. De regelgeving wordt steeds strenger, het bedrijf is niet meer winstgevend. Rinus kreeg een goed bod op zijn terrein: “Alles wordt gesloopt en dan komen er 46 appartementen op.”
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
