TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vlees uit het Afrikaanse oerwoud is verboden in Nederland. Sommige handelaren negeren dit verbod, zo is te zien in dit nieuwe seizoen van Undercover in Nederland. Alberto Stegeman en zijn team tonen hierin aan dat illegaal en ongekeurd vlees gewoon onder de toonbank te koop is. Zo weet Alberto in een Nederlandse winkel vlees van wilde dieren uit Congo te kopen. Dergelijk vlees kan gevaarlijke - en zelfs dodelijke - virussen bij zich dragen.
Alberto spreekt hierover met virologen, die zich zorgen maken over deze illegale vleeshandel. En met de verborgen camera laat de undercoverjournalist zien hoe ongekoelde vrachtwagens vlees vervoeren. Vervolgens brengt hij zowel de politie als de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit op de hoogte van zijn ontdekkingen.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur