TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vlees uit het Afrikaanse oerwoud is verboden in Nederland. Sommige handelaren negeren dit verbod, zo is te zien in dit nieuwe seizoen van Undercover in Nederland. Alberto Stegeman en zijn team tonen hierin aan dat illegaal en ongekeurd vlees gewoon onder de toonbank te koop is. Zo weet Alberto in een Nederlandse winkel vlees van wilde dieren uit Congo te kopen. Dergelijk vlees kan gevaarlijke - en zelfs dodelijke - virussen bij zich dragen.
Alberto spreekt hierover met virologen, die zich zorgen maken over deze illegale vleeshandel. En met de verborgen camera laat de undercoverjournalist zien hoe ongekoelde vrachtwagens vlees vervoeren. Vervolgens brengt hij zowel de politie als de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit op de hoogte van zijn ontdekkingen.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'