TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Simone Kleinsma heeft de eer te gast te zijn in de honderdste aflevering van Verborgen verleden. Net als de vele mensen die haar voorgingen, wil ook de zangeres en musicalactrice meer weten over haar roots. Haar voorouders leefden in Amsterdam, de stad waar Kleinsma in 1958 zelf ook ter wereld kwam.
Tijdens haar reis in het verleden ontmoet ze allerlei kleurrijke types: zeevaarders, armen en mensen voor wie trouw een rekbaar begrip was. Kleinsma hoopt daarnaast te ontdekken waar haar liefde voor de kleinkunst vandaan komt. De zoektocht naar haar familiegeschiedenis brengt ook een eeuwenoude familiekroniek naar boven. Hierin leest Kleinsma het relaas van een van haar voorouders. Ze herkent het verdriet én het geluk dat dit familielid ten deel viel.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten