TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Met de zesdelige serie Waar doen ze het van? wil de EO het onderwerp ‘geld’ en de verschillen in inkomsten en uitgaven bespreekbaar maken. Volgens de omroep is praten over geld in Nederland een taboe geworden. Om dat te doorbreken volgt het programma een half jaar lang vier gezinnen die moeten rondkomen van verschillende maandbudgetten. Familie De Vrind heeft een schuld van 75.000 euro terwijl bij de Azimi's bijna het dubbele daarvan maandelijks binnenkomt.
Giovanna en haar studerende dochter hebben een gemiddeld inkomen van 1750 euro per maand. Bij de negenkoppige familie Geerts komt er elke maand 4750 euro binnen. De families laten in elke aflevering zien waar zij hun geld aan uitgeven en tonen telkens hun onlinebankafschriften. Niets blijft verborgen.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen