TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Met de zesdelige serie Waar doen ze het van? wil de EO het onderwerp ‘geld’ en de verschillen in inkomsten en uitgaven bespreekbaar maken. Volgens de omroep is praten over geld in Nederland een taboe geworden. Om dat te doorbreken volgt het programma een half jaar lang vier gezinnen die moeten rondkomen van verschillende maandbudgetten. Familie De Vrind heeft een schuld van 75.000 euro terwijl bij de Azimi's bijna het dubbele daarvan maandelijks binnenkomt.
Giovanna en haar studerende dochter hebben een gemiddeld inkomen van 1750 euro per maand. Bij de negenkoppige familie Geerts komt er elke maand 4750 euro binnen. De families laten in elke aflevering zien waar zij hun geld aan uitgeven en tonen telkens hun onlinebankafschriften. Niets blijft verborgen.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis