TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In Wandelhart lopen Joris Linssen en Harm Edens elkaar tegemoet op de route Spijk - Winterswijk. Linssen is vandaag tussen Zutphen en Doetinchem waar hij een muzikale ontmoeting heeft met Hans Keuper, zanger van de Achterhoekse rockformatie Boh Foi Toch. Samen bezingen de oude bekenden het leven in onvervalst dialect.
Daarnaast treft hij vlogger Azziz die sinds de coronapandemie dagelijks 10.000 stappen zet om in conditie te blijven. Hij motiveert via zijn vlogs jongeren om in beweging te komen. Ondertussen zit Harm Edens ook niet stil aan de andere kant van Gelderland. Hij heeft het Limespad bereikt, de noordelijke grens van het voormalige Romeinse Rijk. Edens kijkt dan ook niet gek op als hij in Opheusden tegen een oude, Romeinse wachttoren aanloopt.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door