TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Deelnemers aan de Nijmeegse Vierdaagse ontvangen tijdens de intocht gladiolen als beloning voor hun geleverde prestatie. Harm Edens kan het in de voorlaatste aflevering van Wandelhart niet laten om alvast een bosje van de kenmerkende snijbloemen te scoren tijdens zijn bezoek aan gladiolenkweker Jos Sloot. Door het afgelasten van het wandelevenement zit boer Sloot ook dit jaar met een overschot.
Elders in Gelderland heeft Joris Linssen het zwaar na vier dagen doorlopen. De man met de hamer ligt op de loer, maar Linssen laat zich niet kennen. Op weg langs de Nederrijn bij Arnhem ontmoet hij Sabine Jansen. Nadat ze zichzelf jarenlang voorbij was gehold, zat ze er fysiek volledig doorheen. Haar revalidatie verliep moeizaam, maar inmiddels werkt ze als wandelcoach.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Eindelijk frictie in Winter Vol Liefde: 'Ik kom niet voor de Harm-show'
13:45Jeroen Woe (Even Tot Hier) geveld door nare buikontsteking: voorstellingen geannuleerd
13:21Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'