TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Hoeveel verschilt het leven in Eindhoven van een leven in het koude Siberië? De familie Wijtmans, die bestaat uit moeder Lis, vader John en dochter Senna (18), kan er inmiddels over meepraten. Zij zijn namelijk te zien in de eerste aflevering van het nieuwe tv-programma Cultuurshock waarin Nederlandse gezinnen een zeer ongewone reis maken.
Normaal gesproken gaan Lis , John en Senna lekker met de camper op vakantie binnen Europa, het liefst naar dezelfde plek. Maar SBS6 heeft iets heel anders voor ze in petto. Na een dagenlange reis komen ze aan bij 'het einde van de wereld'. Hier in Siberië verblijven ze bij een gezin dat onderdeel uitmaakt van nomadenvolk de Nenetsen.
Van enige luxe hebben de Nenetsen nog nooit gehoord. En dus slapen de Brabanders tot hun grote schrik in een tent van rendierenhuid, hebben ze een gat in de grond als toilet en krijgen ze te maken met de nietsontziende kou in dit deel van Rusland. Dat is andere koek dan met de camper op vakantie in Zuid-Frankrijk. Hoe slaan ze zich hier doorheen?
Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week