TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Hoeveel verschilt het leven in Eindhoven van een leven in het koude Siberië? De familie Wijtmans, die bestaat uit moeder Lis, vader John en dochter Senna (18), kan er inmiddels over meepraten. Zij zijn namelijk te zien in de eerste aflevering van het nieuwe tv-programma Cultuurshock waarin Nederlandse gezinnen een zeer ongewone reis maken.
Normaal gesproken gaan Lis , John en Senna lekker met de camper op vakantie binnen Europa, het liefst naar dezelfde plek. Maar SBS6 heeft iets heel anders voor ze in petto. Na een dagenlange reis komen ze aan bij 'het einde van de wereld'. Hier in Siberië verblijven ze bij een gezin dat onderdeel uitmaakt van nomadenvolk de Nenetsen.
Van enige luxe hebben de Nenetsen nog nooit gehoord. En dus slapen de Brabanders tot hun grote schrik in een tent van rendierenhuid, hebben ze een gat in de grond als toilet en krijgen ze te maken met de nietsontziende kou in dit deel van Rusland. Dat is andere koek dan met de camper op vakantie in Zuid-Frankrijk. Hoe slaan ze zich hier doorheen?
De TV van gisteren: Zomergasten dooft als nachtkaars uit en Mi Dushi blijft matig scoren
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, Murder on the Orient Express
11:47Komt The Voice: Celebrity ook naar Nederland?
10:00René en Natasja Froger laten niets onbesproken in Mi Dushi: Wat Is Dan Liefde: 'Wij zijn een open boek'
09:55B&B Vol Liefde-sterren Eline en Timothy zoeken elkaar op op Ibiza: 'Wat een verrassing!'