TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Hoeveel verschilt het leven in Eindhoven van een leven in het koude Siberië? De familie Wijtmans, die bestaat uit moeder Lis, vader John en dochter Senna (18), kan er inmiddels over meepraten. Zij zijn namelijk te zien in de eerste aflevering van het nieuwe tv-programma Cultuurshock waarin Nederlandse gezinnen een zeer ongewone reis maken.
Normaal gesproken gaan Lis , John en Senna lekker met de camper op vakantie binnen Europa, het liefst naar dezelfde plek. Maar SBS6 heeft iets heel anders voor ze in petto. Na een dagenlange reis komen ze aan bij 'het einde van de wereld'. Hier in Siberië verblijven ze bij een gezin dat onderdeel uitmaakt van nomadenvolk de Nenetsen.
Van enige luxe hebben de Nenetsen nog nooit gehoord. En dus slapen de Brabanders tot hun grote schrik in een tent van rendierenhuid, hebben ze een gat in de grond als toilet en krijgen ze te maken met de nietsontziende kou in dit deel van Rusland. Dat is andere koek dan met de camper op vakantie in Zuid-Frankrijk. Hoe slaan ze zich hier doorheen?
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer