TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het Savoy Hotel in Londen ademt luxe én historie. Het was in 1889 het eerste hotel met elektrisch licht, een lift en badkamers met warm stromend water. En nog altijd is het een paradijs van overvloed. Dat blijkt wel in Welkom in hotel The Savoy. De vijfdelige docusoap is afgelopen winter opgenomen, toen de coronapandemie zich aandiende.
In de eerste aflevering zijn de problemen nog te overzien. Hoofdbutler Sean krijgt een nieuwe collega, die zich mag bewijzen door een cocktailparty voor vaste gasten te organiseren. In het restaurant loopt de spanning op omdat de uitgesproken tv-kok Gordon Ramsay komt eten. Hij is eigenaar van de zaak. Later in de reeks nemen de kopzorgen pas echt toe. Het hotel moet zelfs - voor het eerst in de historie - de deuren sluiten.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen