TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De lijsttrekkers krijgen in aanloop naar de verkiezingen de komende weken op televisie heel wat kansen om hun verhaal te vertellen. WNL op zondag geeft de mannen en vrouwen vlak achter de nummers 1 de kans om hun zegje te doen. Aan het woord komen de ‘runner-ups’ van de grootste partijen: Tamara van Ark (VVD), Rob Jetten (D66), Pieter Omtzigt (CDA), Renske Leijten (SP) en Fleur Agema (PVV).
De PvdA vaardigt niet nummer 2 op de lijst af, Kamervoorzitter Khadija Arib, maar nummer 3 Henk Nijboer. De onderwerpen waarover zij met elkaar debatteren zijn uiteraard de corona-aanpak, veiligheid, de economie en de algemene stand van het land. Het gesprek vindt plaats in het Vondelpark in Amsterdam; aan Rick Nieman de taak om de debatten in goede banen te leiden.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen