TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ajax presteert niet alleen in de Champions League, de club wil ook volop meedoen in de Bijzondere Eredivisie, een competitie voor kinderen vanaf tien jaar met een verstandelijke of motorische beperking. Ajax is een van de vele profclubs die een team afvaardigen en de spelers trainen al keihard om goed voorbereid aan de start te verschijnen.
FC De Helden-presentator Klaas van Kruistum neemt een kijkje op het veld in Amsterdams. In Friesland is sc Heerenveen nog volop bezig met het selecteren van talent. Een gouden kans voor de tienjarige Bohdi, die een chromosoomafwijking heeft. Jarenlang keek hij toe hoe tweelingbroer Pepijn in de reguliere competitie speelde. Nu wil hij dolgraag zelf het blauwwitte shirt aantrekken. Kan hij de trainers overtuigen?
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky
10:00De tv-aanraders van Hans Klok: 'Híer kan ik echt om lachen'
09:57De familie Verleg uit Een Huis Vol Emigreert verwelkomt zesde kindje: 'We zijn enorm aan het genieten'
09:50Kippenvel: Danny Vera en Bente zingen Rollercoaster bij De Vrienden van Amstel LIVE