TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In advertenties op social media sporen BN’ers mensen aan hun geld in bitcoins om te zeten, maar die bekende gezichten - onder wie John de Mol en Jort Kelder - hebben er helemaal niets mee te maken. De Mol won vorige maand een rechtszaak tegen Facebook dat die bitcoinadvertenties van de rechter moet aanpakken, in Kees van der Spek: Oplichters aangepakt richt journalist Kees van der Spek zich op de criminelen achter de advertenties. Want natuurlijk ziet niemand nog iets terug van zijn geld.
Het uitgebreide web van de oplichters leidt Van der Spek naar Siberië en van daaruit naar centraal Afrika. Het gewroet in hun lucratieve handel wekt irritatie op bij de criminelen; ze gijzelen Van der Speks chauffeur en zijn cameraman om hem onder druk te zetten.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'