TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Zitten er potentiële nieuwe liefdes tussen de brievenschrijvers van Boer zoekt vrouw? Dat is een van de vragen die de fans sinds de kick-off van vorig jaar september bezighoudt. De andere is: hoeveel brieven heeft elke boer gekregen? In totaal zijn het er in ieder geval 1100. Yvon Jaspers brengt ze persoonlijk bij de tien vrijgezellen langs.
Voor de vijf die de meeste bewonderaars hebben, gaat het avontuur verder op televisie. De anderen gaan op zoek naar de liefde in de webserie. Yvon, die het programma al sinds het begin in 2004 presenteert, is nog lang niet uitgekeken op de boerendates. "Ik ben dit jaar van de ene in de andere verbazing gerold. Het is een seizoen waarin alles anders liep dan ik van tevoren had voorspeld. En dat is maar goed ook!”
Nog eens even zien welke boeren er dit jaar op zoek zijn naar een partner? Bekijk ze hier: Dit zijn de tien nieuwe boeren uit Boer Zoekt Vrouw.
Partnerbijdrage
Vierde reisgenoot voor Arnout Hauben in Dwars door de Pyreneeën?
10:47Mama Mo laat zich niet opjagen in De Hanslers: 'Doe rustig met me'
10:00April Darby laat zich uit over toekomst Nina en Bing in GTST: 'Wie zegt dat ze weer samenkomen?'
09:40Mexx uit B&B Vol Liefde not amused: 'Ik moet huilen als ik dit lees'
09:02Beste Zangers aflevering 1 gemist? Bekijk hier alle optredens terug