TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het zijn razend drukke tijden voor Chantal Janzen. Ze presenteert haar eigen Pyjama party en staat binnenkort ook nog wekelijks naast Martijn Krabbé voor The voice. Toch maakte ze voor Dancing with the stars met veel plezier een plekje vrij in haar volle agenda. “Ik was net bevallen toen ik hoorde dat dit kwam. Toen zei ik tegen RTL: ‘Ik weet niet wat er gaat gebeuren, maar dit wil ik doen’.”
Chantal is namelijk echt fan. “Ik kijk de Engelse versie altijd en ik vond het vroeger ook al geweldig. Ik was ook een beetje dol op Ron Brandsteder.” Chantal is zelf ook een danser. Toch presenteert ze het programma liever dan dat ze zelf de dansvloer opgaat. “Dat kon niet. Je moet er veel voor repeteren, en daar heb ik het gewoon te druk voor.”
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten