TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het zijn razend drukke tijden voor Chantal Janzen. Ze presenteert haar eigen Pyjama party en staat binnenkort ook nog wekelijks naast Martijn Krabbé voor The voice. Toch maakte ze voor Dancing with the stars met veel plezier een plekje vrij in haar volle agenda. “Ik was net bevallen toen ik hoorde dat dit kwam. Toen zei ik tegen RTL: ‘Ik weet niet wat er gaat gebeuren, maar dit wil ik doen’.”
Chantal is namelijk echt fan. “Ik kijk de Engelse versie altijd en ik vond het vroeger ook al geweldig. Ik was ook een beetje dol op Ron Brandsteder.” Chantal is zelf ook een danser. Toch presenteert ze het programma liever dan dat ze zelf de dansvloer opgaat. “Dat kon niet. Je moet er veel voor repeteren, en daar heb ik het gewoon te druk voor.”
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij