TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Voor een concert in Wenen hoeft André Rieu geen decor te laten bouwen. Het historische stadcentrum zelf is indrukwekkend genoeg. Voor André Rieu in Wenen streek de ster-violist met zijn gevolg neer op het plein voor de keizerlijke Hofbrug in het hart van de stad. Het paleis geeft een instant keizerin Sissigevoel en past precies bij de wereldberoemde negentiende-eeuwse walsen en melodieën: 'An der schönen Blauen Donau' en de 'Radetzkymarsch' bijvoorbeeld.
Het Johann Strauß Orkest voert onder leiding van de violist composities uit van de beroemde Weense componisten zoals Johann Strauß, Franz Lehár, Emmerich Kalman, W.A. Mozart en Robert Stolz, in samenwerking met onder andere het ballet van de Weense Staatsopera en de Wiener Debütanten van Tanzschule Elmayer.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar