TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Matthijs van Nieuwkerk stopt na vijftien jaar met De wereld draait door. Het gat dat hij achterlaat is groot. Kijkers missen voortaan een ijkpunt in de vooravond, beginnende bandjes een mooi podium om met een optreden van een minuut een miljoenenpubliek te bereiken en BN'ers een mogelijkheid om hun nieuwe boek, programma of theatervoorstelling onder de aandacht te brengen.
Matthijs blikt in het Algemeen Dagblad met een goed gevoel terug op het programma. “DWDD was toch niet heel veel minder dan mijn leven. Ik stond ermee op en ging ermee naar bed. Ik had vijftien jaar geleden een droom en die ben ik gaan najagen. Ik kijk deze laatste dagen al voorzichtig een beetje om, in verwondering. Er is veel bedacht, veel gedurfd en veel voor elkaar gebokst.”
De laatste weken hebben er voor Matthijs heel anders uitgezien dan hij in zijn hoofd had. Door de maatregelen rondom het coronavirus is er geen publiek meer in de studio en heeft hij ook minder en andere gasten in de studio. In hoeverre dit de laatste uitzending beïnvloedt, zien we vanavond.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam
15:07De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen