TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het Amazoneregenwoud wordt al jarenlang bedreigd, en de situatie is steeds ernstiger. Zoals het er nu naar uitziet, zijn de bossen in 2050 in omvang gehalveerd. In de nieuwe serie De Amazone legt Zuid-Amerikacorrespondent Sandra Korstjens de uiteenlopende oorzaken bloot. Van multinationals tot kleine boeren, allemaal proberen ze legaal én illegaal een slaatje te slaan uit de Amazone. Zo zijn grondstoffen als olie en goud als vanouds erg in trek en maken bossen plaats voor graasgrond voor vee. Sandra spreekt in onder meer Ecuador, Colombia en Peru de mensen die ervan profiteren en diegenen die zich inzetten voor het behoud van het regenwoud. Ze begint in Brazilië, waar wetten de bossen moeten beschermen. In de praktijk worden deze vaak genegeerd.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan