TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
25 jaar na de val van de moslimenclave Srebrenica is het nationaal trauma over de duizenden vermoorde moslimmannen nog steeds groot. Journalist en historicus Coen Verbraak gaat in het drieluik Srebrenica - de machteloze missie van Dutchbat in op de oorzaak, de impact en de schuldvraag. Dat doet hij samen met de Dutchbatters die in de zomer van 1995 betrokken waren bij de gebeurtenissen.
Verbraak interviewde de hoofdpersonen eind vorig jaar op dezelfde wijze in de documentairereeks Onze jongens op Java, waarin hoogbejaarde oorlogsveteranen, met de camera ingezoomd op hun gezicht, vertellen wat ze hadden meegemaakt in Nederlands-Indië tijdens de politionele acties. Hiermee won hij onlangs De Tegel – een belangrijke prijs voor journalisten – in de categorie Interview.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Laatste seizoen Flikken Rotterdam komt 'gewoon' op televisie
16:37Video: NOS-nieuwslezeres Iris de Graaf deelt eerste beelden dochtertje Gigi
15:58Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'