TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
25 jaar na de val van de moslimenclave Srebrenica is het nationaal trauma over de duizenden vermoorde moslimmannen nog steeds groot. Journalist en historicus Coen Verbraak gaat in het drieluik Srebrenica - de machteloze missie van Dutchbat in op de oorzaak, de impact en de schuldvraag. Dat doet hij samen met de Dutchbatters die in de zomer van 1995 betrokken waren bij de gebeurtenissen.
Verbraak interviewde de hoofdpersonen eind vorig jaar op dezelfde wijze in de documentairereeks Onze jongens op Java, waarin hoogbejaarde oorlogsveteranen, met de camera ingezoomd op hun gezicht, vertellen wat ze hadden meegemaakt in Nederlands-Indië tijdens de politionele acties. Hiermee won hij onlangs De Tegel – een belangrijke prijs voor journalisten – in de categorie Interview.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen