TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
25 jaar na de val van de moslimenclave Srebrenica is het nationaal trauma over de duizenden vermoorde moslimmannen nog steeds groot. Journalist en historicus Coen Verbraak gaat in het drieluik Srebrenica - de machteloze missie van Dutchbat in op de oorzaak, de impact en de schuldvraag. Dat doet hij samen met de Dutchbatters die in de zomer van 1995 betrokken waren bij de gebeurtenissen.
Verbraak interviewde de hoofdpersonen eind vorig jaar op dezelfde wijze in de documentairereeks Onze jongens op Java, waarin hoogbejaarde oorlogsveteranen, met de camera ingezoomd op hun gezicht, vertellen wat ze hadden meegemaakt in Nederlands-Indië tijdens de politionele acties. Hiermee won hij onlangs De Tegel – een belangrijke prijs voor journalisten – in de categorie Interview.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden