TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
25 jaar na de val van de moslimenclave Srebrenica is het nationaal trauma over de duizenden vermoorde moslimmannen nog steeds groot. Journalist en historicus Coen Verbraak gaat in het drieluik Srebrenica - de machteloze missie van Dutchbat in op de oorzaak, de impact en de schuldvraag. Dat doet hij samen met de Dutchbatters die in de zomer van 1995 betrokken waren bij de gebeurtenissen.
Verbraak interviewde de hoofdpersonen eind vorig jaar op dezelfde wijze in de documentairereeks Onze jongens op Java, waarin hoogbejaarde oorlogsveteranen, met de camera ingezoomd op hun gezicht, vertellen wat ze hadden meegemaakt in Nederlands-Indië tijdens de politionele acties. Hiermee won hij onlangs De Tegel – een belangrijke prijs voor journalisten – in de categorie Interview.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'