TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Deze aflevering van De tv kantine bevat niet een, maar twee rode draden. Een is het Eurovisie Songfestival. Maar in hoeverre dat nog steeds aan de orde is moet blijken. De aflevering stond natuurlijk al helemaal op tape toen het Eurovisie Songfestival ivm de maatregelen rondom het coronavirus werd afgelast door omroep AVROTROS. Gelukkig is Elise Schaap dus nog steeds te zien als Chantal Janzen. En als Duncan Laurence!
Daarnaast analyseren Carlo & co de vijf zeer verschillende presentatieduo's van de nieuwe NPO-talkshow Op1. Naast muzikale persiflages mag ook The masked singer niet ontbreken. De twee teams hebben nog één aflevering om te ontdekken welke ster schuilgaat in het pak van Alf.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'