TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De Vlaamse presentatrice Evi Hanssen duikt in de vierdelige docu-serie Help, mijn borsten staan online in de wereld van sexting. Het is onder jongeren tegenwoordig de normaalste zaak van de wereld om pikante selfies te versturen, maar deze komen helaas niet altijd in goede handen terecht. Afpersing en chantage zijn vaak het gevolg.
Hanssen spreekt in haar serie met slachtoffers, daders, ouders en specialisten. Hanssen: "Slachtoffers van bijvoorbeeld sexting of grooming worden vaak verantwoordelijk gesteld voor hun eigen daden; ze worden door anderen als daders gezien. Hier moeten we als maatschappij aan werken. Het bespreekbaar maken is in ieder geval een goede eerste stap.”
In de eerste aflevering spreekt Evi met slachtoffers Joline en Mia. Ook confronteert ze een 52-jarige 'groomer' die denkt een afspraak te hebben met een meisje van 14 jaar.
De reeks Help, mijn borsten staan online is eerder te zien geweest op de Vlaamse zender VIER.
Geen aflevering missen van Help, mijn borsten staan online? Download de gratis TVgids.nl-app
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'