TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Van oud-Hollandse poffertjes tot Italiaanse espresso en van Mexicaanse quesadillas tot Franse crêpes, voor elke smaak is er in Nederland wel een foodtruck te vinden. En normaal gesproken is deze tijd van het jaar ideaal om samen lekker buiten te eten.
In deze aflevering van Foodtruck gezocht waagt de van oorsprong Pakistaanse Zainab de sprong in het diepe. Ze heeft een prima baan in de mode-industrie, maar neemt ontslag om zich op haar droom te focussen: lekkere Pakistaanse gerechten maken en die verkopen in haar eigen foodtruck. Een gedurfde stap, en helaas blijkt haar timing heel ongelukkig: de coronacrisis breekt uit. Zainab komt zonder inkomen te zitten en moet nogmaals creatief zijn. Lukt het haar uiteindelijk om haar Pakistaanse hapjes te verkopen?
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf