TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Van oud-Hollandse poffertjes tot Italiaanse espresso en van Mexicaanse quesadillas tot Franse crêpes, voor elke smaak is er in Nederland wel een foodtruck te vinden. En normaal gesproken is deze tijd van het jaar ideaal om samen lekker buiten te eten.
In deze aflevering van Foodtruck gezocht waagt de van oorsprong Pakistaanse Zainab de sprong in het diepe. Ze heeft een prima baan in de mode-industrie, maar neemt ontslag om zich op haar droom te focussen: lekkere Pakistaanse gerechten maken en die verkopen in haar eigen foodtruck. Een gedurfde stap, en helaas blijkt haar timing heel ongelukkig: de coronacrisis breekt uit. Zainab komt zonder inkomen te zitten en moet nogmaals creatief zijn. Lukt het haar uiteindelijk om haar Pakistaanse hapjes te verkopen?
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:40Mysterieuze aankondiging: Everon Jackson Hooi komt met groot nieuws na zomercliffhanger