TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Van oud-Hollandse poffertjes tot Italiaanse espresso en van Mexicaanse quesadillas tot Franse crêpes, voor elke smaak is er in Nederland wel een foodtruck te vinden. En normaal gesproken is deze tijd van het jaar ideaal om samen lekker buiten te eten.
In deze aflevering van Foodtruck gezocht waagt de van oorsprong Pakistaanse Zainab de sprong in het diepe. Ze heeft een prima baan in de mode-industrie, maar neemt ontslag om zich op haar droom te focussen: lekkere Pakistaanse gerechten maken en die verkopen in haar eigen foodtruck. Een gedurfde stap, en helaas blijkt haar timing heel ongelukkig: de coronacrisis breekt uit. Zainab komt zonder inkomen te zitten en moet nogmaals creatief zijn. Lukt het haar uiteindelijk om haar Pakistaanse hapjes te verkopen?
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari