TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Begenadigd pianist André Polonski woont met zijn vrouw Mika, baas bij een chocoladefabriek, en zoon Guillaume, die hij kreeg uit een eerder huwelijk, op het Zwitserse platteland. Alles gaat zijn gangetje, tot ene Jeanne voor de deur staat. Deze 18-jarige schoonheid beweert bij geboorte te zijn verwisseld met Guillaume en dus de dochter van André te zijn. Als blijkt dat ze ook prachtig piano kan spelen, zet dat de verhoudingen binnen het gezin aardig op scherp.
Met het drama Merci pour le chocolat maakt de Franstalige tv-zender TV5MONDE een grote stap in de tijd binnen de Claude Chabrol-maand; na Le Beau Serge en Les Cousins uit respectievelijk 1958 en 1959, is het nu tijd voor moderner werk uit 2000. De vrouwelijke hoofdrol is voor de wereldberoemde Isabelle Huppert, een actrice die in zeven Chabrol-films schitterde. Voor haar rol in Merci pour le chocolat ontving zij op het Festival International de Montréal in 2000 de prijs voor Beste Actrice.
De films van Claude Chabrol op TV5MONDE worden in het Nederlands ondertiteld.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.