TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Er zijn nog vier kandidaten over in de kwartfinale van Het perfecte plaatje. Daphne Deckers, Kees Tol, Jamie Westland en Froukje de Both. Deze week heeft presentator Tijl Beckand twee opdrachten die veel vergen van het fotografietalent van het viertal. Allereerst sluiten ze zich aan bij de BSB, het elitekorps van de Koninklijke Marechaussee. Deze inlichtingendienst werkt voornamelijk undercover aan opsporingszaken en het verzamelen van bewijsmateriaal. Daphne Deckers besluit haar foto verkleed als struik te maken. (zie foto!)
Ongezien van een grote afstand scherpe foto's kunnen maken is een vereiste in dit vak. Het viertal mag bewijzen dat ze dat ook kunnen. Voor de tweede opdracht is het kwartet in Rotterdam om een portret met reflectie te maken. Als verrassing blijken de modellen dierbaren te zijn: ouders, kinderen en ook beste vrienden verschijnen ten tonele. Houden ze hun emoties onder controle?
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle