TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Er zijn nog vier kandidaten over in de kwartfinale van Het perfecte plaatje. Daphne Deckers, Kees Tol, Jamie Westland en Froukje de Both. Deze week heeft presentator Tijl Beckand twee opdrachten die veel vergen van het fotografietalent van het viertal. Allereerst sluiten ze zich aan bij de BSB, het elitekorps van de Koninklijke Marechaussee. Deze inlichtingendienst werkt voornamelijk undercover aan opsporingszaken en het verzamelen van bewijsmateriaal. Daphne Deckers besluit haar foto verkleed als struik te maken. (zie foto!)
Ongezien van een grote afstand scherpe foto's kunnen maken is een vereiste in dit vak. Het viertal mag bewijzen dat ze dat ook kunnen. Voor de tweede opdracht is het kwartet in Rotterdam om een portret met reflectie te maken. Als verrassing blijken de modellen dierbaren te zijn: ouders, kinderen en ook beste vrienden verschijnen ten tonele. Houden ze hun emoties onder controle?
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën