TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In deze Bijzondere dagen in Nederland richt documentairemaker Michiel van Erp zijn camera op de ongelukkigen die noodgedwongen met de feestdagen in het Ikazia-ziekenhuis in Rotterdam zijn. Patiënten, maar natuurlijk ook personeel. De medewerkers doen er alles aan om het ziekenhuis in kerstsfeer onder te dompelen en iedereen zo veel mogelijk te laten genieten. Op de kraamafdeling moet zelfs een plekje worden ingeruimd voor een kerstkind. En soms haalt de realiteit de kerstdroom in. Een hartverwarmende documentaire met de sfeer van films als Love Actually en Alles is liefde, maar dan recht uit het leven.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij