TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat iemand graag kookt en daarbij veelvuldig gebruikmaakt van kruiden en specerijen, dáár heeft Ruud van der Leek geen problemen mee. Maar dat de etensgeuren keer op keer zijn appartement binnendringen - zelfs ’s nachts - is hij nu helemaal zat. En dus is het tijd om De rijdende rechter naar Bloemendaal te laten komen. Meneer van der Leek bewoont al ruim 22 jaar een appartement in een Bloemendaalse villa. Zo’n drie jaar geleden kwam mevrouw Selam schuin onder hem wonen. Zij is gevlucht uit Eritrea. Mevrouw Selam houdt dus van koken, maar haar buurman kan daar al vanaf het begin ongewenst van meegenieten. Hij heeft al geklaagd bij de woningbouw omdat hij vermoedt dat er ergens een lek zit. Toch is het probleem nog niet opgelost en beide buren zijn het zat.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer