TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Antananarivo is de hoofdstad van Madagaskar. Voor Geraldine Kemper is dit het startpunt van de roadtrip die ze voor 3 op reis door het land maakt. In de grootste stad van het eiland leven zo’n 2 miljoen mensen. In de sloppenwijken bezoekt Geraldine een vrijwilligersproject dat is opgezet door Alex Herivelona, die zelf al jong op straat leefde. Hij biedt straatkinderen een thuis en zorgt ervoor dat ze onderwijs krijgen. Zo hebben de kinderen onder meer multimediales. De programma's die ze maken zijn zelfs op televisie te zien.
Verder stapt Geraldine op de mountainbike om een tochtje rond een bijzonder meer te maken. Ze is diep onder de indruk van Madagaskar. “Dit eiland is moeilijk in één zin te omschrijven, maar gelukkig spreken de beelden voor zich.”
Komt er nóg een seizoen of zelfs film van Gooische Vrouwen? Linda de Mol deelt veelbelovende update
10:35Toch geen verkering: Arie klimt in de pen over 'anders geïnterpreteerde' relatie met Caroline na B&B Vol Liefde
10:00Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers
09:05De TV van gisteren: ruim 1 miljoen kijkers zien Mystery Queen voor grote verrassing zorgen in finale Make Up Your Mind