TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Farmaceuten testen hun medicijnen tegen hartfalen steevast op jonge, blanke mannen. Het gevolg is logisch: de medicijnen die er zijn, werken het beste bij jonge, blanke mannen. In 2Doc: De slag om het vrouwenhart onderzoekt Hella de Jonge wat dit betekent voor vrouwelijke hartpatiënten. De kunstenaar en schrijver weet waar ze het over heeft.
De verschillende artsen bij wie ze met haar klachten aanklopte, lieten haar er uit onwetendheid mee doorlopen. De ‘verlammende pijnscheuten’ die ze voelde zouden het psychosomatische gevolg zijn van opgroeien als kind van Joodse ouders met een oorlogstrauma. Uiteindelijk kreeg ze een hartaanval. Inmiddels is er meer bekend over de symptomen van hartfalen bij vrouwen, maar er is nog veel dat onderzocht dient te worden.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026