TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Farmaceuten testen hun medicijnen tegen hartfalen steevast op jonge, blanke mannen. Het gevolg is logisch: de medicijnen die er zijn, werken het beste bij jonge, blanke mannen. In 2Doc: De slag om het vrouwenhart onderzoekt Hella de Jonge wat dit betekent voor vrouwelijke hartpatiënten. De kunstenaar en schrijver weet waar ze het over heeft.
De verschillende artsen bij wie ze met haar klachten aanklopte, lieten haar er uit onwetendheid mee doorlopen. De ‘verlammende pijnscheuten’ die ze voelde zouden het psychosomatische gevolg zijn van opgroeien als kind van Joodse ouders met een oorlogstrauma. Uiteindelijk kreeg ze een hartaanval. Inmiddels is er meer bekend over de symptomen van hartfalen bij vrouwen, maar er is nog veel dat onderzocht dient te worden.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?