TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Wout Van Aert was deze zomer hard op weg om een van de grote helden van de Tour de France te worden. In Het huis blikt hij terug op zijn Tour, die na een flitsende start een heel bittere nasmaak kreeg. Met een etappezege op zak ging de Jumbo-Vismarenner als een beest tekeer in de tijdrit in Pau.
Met minstens een prachtige podiumplaats in zicht, bleef hij in een bocht in de laatste kilometers hangen aan een wapperend reclamedoek. Een keiharde schuiver was het gevolg, en Van Aert kon tijdritwinst, verdere Tourdeelname en naar later bleek de rest van het seizoen op zijn gehavende buik schrijven. De diepe vleeswond betekende zelfs bijna het einde van de carrière van de talentvolle Vlaming. Met Eric Goens praat hij voor het eerst over deze grote tegenslag.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur