TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ruim een maand na de voorlopig laatste persconferentie over het coronavirus in Nederland op 24 juni, spreken premier Rutte en minister van Volksgezondheid De Jonge donderdag opnieuw het land toe. Volgens de Rijksvoorlichtingsdienst zullen zij de 'algemene situatie duiden, inzoomen op de situatie in bepaalde regio's en zo nodig aanvullende ondersteunende maatregelen aankondigen.'
Sinds een aantal weken loopt het aantal coronabesmettingen in Nederland weer op, vooral in bepaalde regio's in Rotterdam en Amsterdam. Op sommige plekken geldt daar inmiddels een mondkapjesplicht. Mogelijk wordt die mondkapjesplicht nu uitgebreid naar meer gebieden.
Op 12 augustus zou de kamer bijeenkomen voor een debat over het aantal coronabesmettingen, maar de persconfeentie is nu al ruim daarvoor. Mogelijk omdat er niet langer gewacht kan worden met ingrijpen op bepaalde plaatsen.
De persconferentie zal donderdag vanaf 19:00 uur te volgen zijn op NPO 1 en ook via andere tv-zenders, radiostations en internet.
De TV van gisteren: Kijkers zien verrassende wending in De Moeite Waard?!
20:40Radar (AVROTROS) voegt Dzifa Kusenuh toe aan presentatieteam
20:02Producent Flikken Rotterdam herkent zich niet in aantijgingen Huub Stapel
13:52Boer Zoekt Vrouw-Roel heeft alsnog de liefde gevonden... bij een bekende!
13:27Deze bekende gezichten doen mee aan de nieuwe spelshow De Volgers op SBS6