TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vol goede moed begonnen Martien Meiland en zijn gezin ruim een jaar geleden aan de verbouwing van Chateau Marillaux. Na een welverdiende vakantie op Tenerife blijkt het toch lastiger om weer aan het werk te gaan dan gedacht. In deze aflevering van Chateau Meiland besluiten de gezinsleden hun emigratie te evalueren.
Aan boekingen geen gebrek en de kijkcijfers van hun realityserie gaan door het dak. Desondanks zitten de Meilandjes er niet blij bij. Het kost hen zichtbaar moeite om zich opnieuw op te laden voor deel twee van de grote verbouwing. Het lukt niet om de steiger op te zetten, de aannemer werkt met de spreekwoordelijke Franse slag en eigenlijk hebben ze er gewoon geen zin meer in. Maar wat dan? Met een wijntje erbij maken ze nieuwe plannen.
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
