TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een jubileum voor Nederland in beweging: het programma bestaat twintig jaar. In al die tijd zijn er meer dan 3100 afleveringen opgenomen. De dagelijkse gymnastiekoefeningen van Olga Commandeur en Duco Bauwens krijgen daarom deze hele week een feestelijk tintje. De studio is vrolijk versierd en Omroep MAX belooft dat de kijkers de mijlpaal gewoon vanuit huis mee kunnen vieren. De 61-jarige Olga Commandeur, het vaste gezicht van het programma sinds de start, vertelt enthousiast dat ze nog lang niet genoeg heeft van haar werk. “Ik kan haast niet geloven dat ons mooie programma alweer twintig jaar op televisie te zien is. De tijd is voorbij gevlogen. Het is een feest om Nederland in Beweging te maken. Ik zou zeggen: op naar de volgende twintig jaar!”
Dat Olga Commandeur en Duco Bauwens deze week ook taart gaan eten in de studio om hun jubileum te vieren, is zeer onwaarschijnlijk. Nederland in beweging is bedoeld om mensen - vooral ouderen - gezond te houden door ze te laten bewegen. De Hartstichting, de Hersenstichting en het ministerie van VWS verlenen daarom hun medewerking aan het programma. Door mee te doen met de oefeningen, pakken kijkers dagelijks al een dik kwartier beweging mee. En Olga en Duco doen uiteraard niet zomaar wat; het Nederlands Instituut voor Sport en Bewegen controleert alle gymnastiekoefeningen die ze uitvoeren.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?