TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In het dagelijks leven is mr. John Reid kantonrechter in Alkmaar, maar op televisie is hij natuurlijk vooral bekend als De rijdende rechter. In deze aflevering reist hij met presentatrice Jetske van den Elsen naar Slagharen, waar een hoogoplopend conflict gaande is over een oude grammofoonspeler.
Kemphanen in deze ruzie zijn Valentina, die het apparaat ooit had aangeschaft samen met haar inmiddels overleden man, en diens neef en goede vriend Bernard. Valentina wil de grammofoonspeler onderbrengen in het Oale Meestershuus, een streekhistorisch museum over de geschiedenis van Slagharen en omgeving. Er is alleen één probleem: Bernard weigert de oude draaitafel in te leveren. Intussen staat het stukje antiek tentoongesteld in zijn eigen tuinkamer.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)