TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Die bizarre ontmoeting in de trein, dat ongelooflijke voorval tijdens de vakantie, een onmogelijk toeval: bijna iedereen maakt weleens iets mee dat de basis is voor een smakelijke anekdote. Ideaal om in het café te vertellen of om een saai verjaardagsfeestje mee op te vrolijken. Of als inbreng in het nieuwe programma Wat een verhaal. Hierin ontvangen Anne-Marie Jung en André van Duin gasten die over een spannend of grappig voorval komen vertellen.
Waar het over gaat, is niet eens zo van belang, zolang het maar waargebeurd is. Bekende acteurs zoals Loes Haverkort, Tim Haars en Tina de Bruin gaan er vervolgens mee aan de haal. In de eerste aflevering het verhaal van Heleen. Een bezoek aan haar vaste lunchroom loopt heel anders dan ze had verwacht.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: dit vond de kijker van Linda de Mols In De Ring
06:47Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Marauders
12:33Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'