TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Veel Nederlanders weten nog goed waar ze waren tijdens de aanslagen op de Twin Towers: voor de televisie, op het werk of onderweg naar huis. Sommigen beleefden deze fatale dag in New York echter veel intenser, want zij bevonden zich dicht bij het rampgebied. In deze herhaalde 2Doc: De schaduw van de ramp keren vijf van deze Nederlanders terug naar de plek waar ze op 11 september 2001 waren.
Zo komt Jurriaan Veth aan het woord, de manager van een van de uitkijkpunten van de Twin Towers. Door een stom toeval heeft hij de ramp overleefd. Fotograaf René Clement liep tegen de stroom vluchtende mensen in om bij het WTC te komen. Chloé van Waeyenberge, werkzaam op het Belgisch consulaat, zag hoe het eerste vliegtuig zich in de noordelijke toren boorde.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur