TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Veel Nederlanders weten nog goed waar ze waren tijdens de aanslagen op de Twin Towers: voor de televisie, op het werk of onderweg naar huis. Sommigen beleefden deze fatale dag in New York echter veel intenser, want zij bevonden zich dicht bij het rampgebied. In deze herhaalde 2Doc: De schaduw van de ramp keren vijf van deze Nederlanders terug naar de plek waar ze op 11 september 2001 waren.
Zo komt Jurriaan Veth aan het woord, de manager van een van de uitkijkpunten van de Twin Towers. Door een stom toeval heeft hij de ramp overleefd. Fotograaf René Clement liep tegen de stroom vluchtende mensen in om bij het WTC te komen. Chloé van Waeyenberge, werkzaam op het Belgisch consulaat, zag hoe het eerste vliegtuig zich in de noordelijke toren boorde.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij