TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een unieke situatie in de voorlaatste aflevering van Steenrijk, straatarm. Doorgaans hebben alle deelnemende gezinnen een woning om een weekje mee te ruilen, maar zelfs die bescheiden luxe is de familie Van der Wielen uit Veghel niet gegund.
De problemen begonnen toen vader Erik (58) door artroseklachten niet meer kon werken. Zijn vrouw Iris (35) werkt als schoonmaakster, maar haar inkomen bleek onvoldoende om de huur te betalen. Hierdoor wonen ze al meer dan een jaar bij Iris' moeder Betty. De komende week ruilen ze van leven met moeder en zoon Bianca en Storm van Meel. Zij wonen in een luxe, vrijstaande villa in Capelle aan de IJssel en kennen als telgen van een vermogende textielfamilie geen geldzorgen. Hoe gaan ze reageren op de logeerweek bij Betty?
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling