TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Nu Peter van der Vorst programmadirecteur is van RTL, heeft hij besloten te stoppen met zijn programma Van der Vorst ziet sterren. In dit laatste seizoen krijgt de presentator nog één keer een kijkje in het leven van BN’ers als Katja Schuurman, Najib Amhali en Hans Klok.
Ook presentator Art Rooijakkers krijgt bezoek van zijn nieuwe baas. Peter maakt kennis met Arts tweejarige tweelingdochters Puk en Keesje. In Volendam praat hij met twee van de bekendste exponenten van de palingsound: Jan Keizer en Anny Schilder. Ze vertellen over hun jaren bij BZN, waar Anny in 1984 uitstapte. De twee staan sinds 2009 weer samen op het podium als het zangduo Jan en Anny, maar daar stoppen ze eind dit jaar mee. Voor hun album Together again kregen Jan en Anny een gouden plaat.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story