TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De grote finale van het Eurovisie Songfestival in Rotterdam had hét televisie-evenement van het jaar moeten worden, maar het lot besliste anders. Dat weerhield de organisatie er echter niet van het liedjesfestijn te vieren met Eurovision: Europe shine a light. Alle 41 inzendingen krijgen alsnog de kans te stralen voor het oog van een miljoenenpubliek, zij het op veilige afstand.
Vanuit Studio 21 presenteren Chantal Janzen, Jan Smit en Edsilia Rombley met commentaar van Cornald Maas deze liveshow waarin Europa verbinding maakt. De artiesten brengen een bijzondere uitvoering van hun liedje ten gehore en delen het Eurovisiegevoel met elkaar. Ook is er aandacht voor de hulpverleners die momenteel met gevaar voor eigen leven de coronacrisis bestrijden.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando
21:13Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen