TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de eerste week speelt Lydia nog een bescheiden rol, wel is al duidelijk dat ze van (oven)wanten weet. Ze heeft eigenhandig alle voedselvoorraden in het luxe landhuis aangevuld en staat klaar om Janine te helpen met het voorbereiden van een sjiek diner.
Toch lijkt het er nu al op dat Lydia meer te doen krijgt dan Rosa Gonzalez, de vorige huishoudster van Ludo en Janine die in 2011 omkwam. Actrice Elly de Graaf had in de 11 jaar dat ze in de serie zat een bescheiden, dienende rol met weinig tekst. Lydia krijgt in haar eerste afleveringen al direct wat te doen als ze Janine moet zien op te beuren nadat ze een inzinking krijgt.
GTST is geen onbekend terrein voor de inmiddels 68-jarige Celia. Ze was in 2002 al een poosje te zien als Marjan Verhagen, de adoptiemoeder van Milan Alberts (Wouter de Jong), de buitenechtelijke zoon van Robert Alberts en Hanneke Mus. Daarnaast heeft Celia ervaring met kleine rollen in een keur van hitseries als Flikken Rotterdam, Celblok H en Moordvrouw.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days