TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Suzan & Freek en Davina Michelle maken binnenkort weer hun opwachting in Beste zangers. Niet in Nederland overigens, maar de artiesten doen mee aan Liefde voor muziek, de Vlaamse variant van het muziekprogramma.
Suzan & Freek en Davina Michelle zijn als laatste toegevoegd aan de groep van acht muzikanten die meedoen aan Liefde voor muziek. Naast de Nederlandse artiesten doen ook 2 Fabiola, Margriet Hermans, CAMILLE, Koen Buyse en Ozark Henry mee aan het zangprogramma.
Aan Liefde voor muziek deden in het verleden meerdere Nederlanders mee. Zo ontroerde André Hazes vorig jaar zijn Vlaamse collega’s en de kijkers thuis met zijn optredens.
In Liefde voor muziek staat net als in Beste zangers een artiest centraal die wordt toegezongen door zijn collega’s. Momenteel is in Nederland het veertiende seizoen van het muziekprogramma bezig. Donderdag staat Joe Buck in het middelpunt.
Partnerbijdrage
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)