TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Suzan & Freek en Davina Michelle maken binnenkort weer hun opwachting in Beste zangers. Niet in Nederland overigens, maar de artiesten doen mee aan Liefde voor muziek, de Vlaamse variant van het muziekprogramma.
Suzan & Freek en Davina Michelle zijn als laatste toegevoegd aan de groep van acht muzikanten die meedoen aan Liefde voor muziek. Naast de Nederlandse artiesten doen ook 2 Fabiola, Margriet Hermans, CAMILLE, Koen Buyse en Ozark Henry mee aan het zangprogramma.
Aan Liefde voor muziek deden in het verleden meerdere Nederlanders mee. Zo ontroerde André Hazes vorig jaar zijn Vlaamse collega’s en de kijkers thuis met zijn optredens.
In Liefde voor muziek staat net als in Beste zangers een artiest centraal die wordt toegezongen door zijn collega’s. Momenteel is in Nederland het veertiende seizoen van het muziekprogramma bezig. Donderdag staat Joe Buck in het middelpunt.
De TV van gisteren: Halftime Show WK beter bekeken dan de finale zelf
09:12Bekijk de samenvatting van de WK Finale tussen Spanje en Argentinië
08:12Kijk hier de Halftime Show van de WK-finale terug
06:47Vanavond op TV: After the flood, De bondgenoten, The Hangover
10:46Rob Goossens valt Johan Derksen (77) aan op leeftijd: 'Raakt steeds vaker de weg kwijt'