TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Suzan & Freek en Davina Michelle maken binnenkort weer hun opwachting in Beste zangers. Niet in Nederland overigens, maar de artiesten doen mee aan Liefde voor muziek, de Vlaamse variant van het muziekprogramma.
Suzan & Freek en Davina Michelle zijn als laatste toegevoegd aan de groep van acht muzikanten die meedoen aan Liefde voor muziek. Naast de Nederlandse artiesten doen ook 2 Fabiola, Margriet Hermans, CAMILLE, Koen Buyse en Ozark Henry mee aan het zangprogramma.
Aan Liefde voor muziek deden in het verleden meerdere Nederlanders mee. Zo ontroerde André Hazes vorig jaar zijn Vlaamse collega’s en de kijkers thuis met zijn optredens.
In Liefde voor muziek staat net als in Beste zangers een artiest centraal die wordt toegezongen door zijn collega’s. Momenteel is in Nederland het veertiende seizoen van het muziekprogramma bezig. Donderdag staat Joe Buck in het middelpunt.
Komende week in GTST: Resonerende revelaties en de tragische terugval
20:21Alex uit Over Mijn Lijk neemt afscheid van familie en vrienden in hospice: 'Mooi, maar heel verdrietig'
19:50Kopen Zonder Kijken-stel onthult wat er op de tegeltjes voor Chantal Janzen en de rest stond
15:46URK! is terug: Gerda en Mathilde juichen bij de weegschaal
14:20Ilse DeLange spreekt The Voice-collega aan op regels: 'Dat mag niet'