TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Suzan & Freek en Davina Michelle maken binnenkort weer hun opwachting in Beste zangers. Niet in Nederland overigens, maar de artiesten doen mee aan Liefde voor muziek, de Vlaamse variant van het muziekprogramma.
Suzan & Freek en Davina Michelle zijn als laatste toegevoegd aan de groep van acht muzikanten die meedoen aan Liefde voor muziek. Naast de Nederlandse artiesten doen ook 2 Fabiola, Margriet Hermans, CAMILLE, Koen Buyse en Ozark Henry mee aan het zangprogramma.
Aan Liefde voor muziek deden in het verleden meerdere Nederlanders mee. Zo ontroerde André Hazes vorig jaar zijn Vlaamse collega’s en de kijkers thuis met zijn optredens.
In Liefde voor muziek staat net als in Beste zangers een artiest centraal die wordt toegezongen door zijn collega’s. Momenteel is in Nederland het veertiende seizoen van het muziekprogramma bezig. Donderdag staat Joe Buck in het middelpunt.
Vanavond op TV: After the flood, Flikken Gent, Verliefd op Ibiza
12:23Video: Monique Hansler opent haar Boutique Tammies
12:18Video: B&B Vol Liefde-Jean-Paul brengt zomerhit uit met De Havenzangers
11:43B&B Vol Liefde-Ingrid weigerde opdracht tijdens special: 'Nee, dat ga ik lekker niet doen'
11:07Stemmen van Beste Zangers 2026 komen voor het eerst samen in nieuwe leader