TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In het IJslandse dorpje Húsavik is niet veel te doen. Misschien dat inwoner Lars Erickssong daarom wel al zijn hele leven een hele grote droom heeft.
Lars (Will Ferrell) wil IJsland vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival. Samen met dorpsgenoot Sigrit (Rachel McAdams) vormt hij het muziekduo Fire Saga.
Dat ze op het eerste gezicht niet over het vereiste talent beschikken, mag voor Lars de pret niet drukken. Zingen zal hij, net zo lang tot hij een kans krijgt.
En die kans krijgt Fire Saga in Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga. Het duo mag met hun nummer 'Volcano man' meedoen aan de nationale voorrondes.
Katiana (Demi Lovato) is de gedoodverfde favoriet, maar daar laten Sigrit en Lars zich niet door uit het veld slaan. Halen ze dan ook echt het Songfestival?
Hoofdrolspeler Will Ferrell is een groot liefhebber van het Eurovisie Songfestival. Hoe dat komt?
De komiek is sinds 2000 getrouwd met de Zweedse actrice Viveca Paulin. Zij stak hem aan met het songfestivalvirus.
In Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga kan hij die voorliefde volop botvieren. Hij bereidde zich daar goed op voor.
Bij het Songfestival van 2018 in Lissabon maakte Ferrell deel uit van de Zweedse delegatie. Hij mocht overal bij zijn: van repetities tot de uiteindelijk show.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight