TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
'Always the bridesmaid, never the bride.' Dat gezegde is Jane (Katherine Heigl) op het lijf geschreven.
Jane is in haar leven al 27 keer bruidsmeisje geweest. Het komt dus goed uit dat ze dol is op bruiloften.
Zelf heeft ze haar ware jakob nog niet gevonden, al heeft ze in 27 Dresses al tijden stiekem een oogje op haar chef George (Edward Burns).
Zal je net zien dat iemand hem voor haar neus wegkaapt. En jawel: Janes bloedeigen zus Tess (Malin Akerman) kondigt aan dat ze met George gaat trouwen.
Blijft Jane dan weer alleen achter? Of is de cynische schrijver Kevin (James Marsden) misschien iets voor haar?
Regisseur Anne Fletcher wilde Katherine Heigl in 27 Dresses neerzetten als een typische girl next door. De 27 bruidsmeisjesjurken die ze in de film draagt moesten dus allemaal net niet goed zitten.
Dat viel nog niet mee: alle jurken die de kostuummakers voor haar maakten stonden haar beeldig. Te beeldig.
De kleermakers moesten echt hun best doen om bruidsmeisjesjurken te maken waarin ze er niet prachtig uitzag. Dat is nog eens een luxeprobleem.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Het is tijd voor de eerste tussenstand van de Gouden Televizier-Ring 2026
15:30Het vijftiende seizoen van Urk! heeft eindelijk een startdatum
14:58Oh Oh Den Haag keert vanaf deze datum terug op de buis
14:24Er komt definitief een nieuw seizoen van Echte Jongens op Safari
13:50RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS