TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Lamzak Thijs (Gijs Naber) heeft ondanks zijn 32-jarige leeftijd weinig haast met studeren en verdient bij als werknemer van een MediaMarkt. Als Thijs weer eens een wasje wil draaien bij zijn zus, treft hij daar de oppas aan.
Deze oppas is de zestienjarige Lisa, een meisje met torenhoge ambities. Geheel onverwachts krijgt Thijs zelfs een kus van haar. Vanaf dat moment zoekt Thijs haar overal waar ze oppast op. Samen filosoferen ze over het leven in verschillende oppashuizen. Lisa heeft ongewild invloed op Thijs’ bewustzijn en triggert bij hem onvrede aan. Wordt het niet eens tijd dat Thijs iets van zijn leven gaat maken?
Aanmodderfakker werd bekroond met het Gouden Kalf voor beste Nederlandse film van het jaar. Daarnaast kreeg Aanmodderfakker nog twee Gouden Kalveren, voor onder andere beste acteur (Gijs Naber) en beste scenario.
Regisseur Michiel ten Horns gooide in 2012 hoge ogen met zijn debuutfilm De Ontmaagding van Eva van End. Met zijn tweede film Aanmodderfakker toont Ten Horn aan dat dit geen gelukstreffer was. Zijn stijl wordt wel eens vergeleken met die van Wes Anderson, geen slechte vergelijking.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'