TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Lamzak Thijs (Gijs Naber) heeft ondanks zijn 32-jarige leeftijd weinig haast met studeren en verdient bij als werknemer van een MediaMarkt. Als Thijs weer eens een wasje wil draaien bij zijn zus, treft hij daar de oppas aan.
Deze oppas is de zestienjarige Lisa, een meisje met torenhoge ambities. Geheel onverwachts krijgt Thijs zelfs een kus van haar. Vanaf dat moment zoekt Thijs haar overal waar ze oppast op. Samen filosoferen ze over het leven in verschillende oppashuizen. Lisa heeft ongewild invloed op Thijs’ bewustzijn en triggert bij hem onvrede aan. Wordt het niet eens tijd dat Thijs iets van zijn leven gaat maken?
Aanmodderfakker werd bekroond met het Gouden Kalf voor beste Nederlandse film van het jaar. Daarnaast kreeg Aanmodderfakker nog twee Gouden Kalveren, voor onder andere beste acteur (Gijs Naber) en beste scenario.
Regisseur Michiel ten Horns gooide in 2012 hoge ogen met zijn debuutfilm De Ontmaagding van Eva van End. Met zijn tweede film Aanmodderfakker toont Ten Horn aan dat dit geen gelukstreffer was. Zijn stijl wordt wel eens vergeleken met die van Wes Anderson, geen slechte vergelijking.
Jette van der Meij voelt 'vrijheid' na exit GTST: 'Ik heb het met hart en ziel gedaan'
10:47Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026
09:28Georgina Verbaan en nog meer bekende namen voegen zich bij cast Dag & Nacht
08:33Met deze BN'ers start Johnny de Mol zijn nieuwe tv-quiz Pokerface