TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Films over buitenaardse invasies zijn er in vele soorten en maten. Ondanks die verschillen hebben die films één ding gemeen: de aliens zijn altijd groot, eng en zo goed als onverslaanbaar. In Pixels zit het net even anders.
NASA is al jaren op zoek naar buitenaards leven. In 1982 heeft de ruimtevaartorganisatie een tijdcapsule de ruimte in geschoten in de hoop contact te maken met intelligente aliens. Dat lukt, maar niet op de manier die NASA had gehoopt.
In de tijdcapsule zat een video met beelden van een groot videogametoernooi. De buitenaardse wezens hebben die video gezien en denken dat het een oorlogsverklaring is. Ze sturen een bijzonder leger naar de aarde om die oorlog uit te vechten: het bestaat uit enorme videogamefiguren.
Pac-Man, Donkey Kong, Q*bert, de ruimtewezens uit Space Invaders en Galaga; allemaal vallen ze de aarde aan. Hoe kun je karakters uit computergames het best verslaan? Met gamers natuurlijk!
President Will Cooper (Kevin James) roept in Pixels de beste arcade-gamers ter wereld bij elkaar om het op te nemen tegen de aliens. Lukt het Pac-Man-kampioen Brenner (Adam Sandler), Centipede-kenner Ludlow (Josh Gad) en Donkey Kong-expert Eddie (Peter Dinklage) de invasie 'uit te spelen'?
Pixels is de laatste live action Adam Sandler-film die een bioscooprelease kreeg. In 2014 sloot Sandler een deal met Netflix: al zijn nieuwe films verschijnen op de streamingdienst.
De valsspelende gamingkampioen Eddie is gebaseerd op een echte gamer: Donkey Kong en Pac-Man-kampioen Billy Mitchell zou zijn high scores hebben behaald dankzij cheat codes.
In april 2018 zijn die high scores uit het Guiness Book of Records verwijderd.
Acteur Paul van Gorcum, de baron uit Bassie & Adriaan, op 91-jarige leeftijd overleden
11:55Vanaf deze datum is Watch Your Back met Soy Kroon te zien op NPO Start
10:51Slecht nieuws stapelt zich op voor Alex uit Over Mijn Lijk
10:02VIPS racen van de helling in Te Land, Ter Zee en in de Lucht Winterspecial
10:00Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld